Under 16s Fixtures

23rd April: May fixtures updated
Midweek games (except cup finals) – kick-off is 6:45 pm unless otherwise stated.
Under 16s

Sunday April 29

Buller Cup

¼ Final

Brereton SocialvChasetown Juniors or
Brewood Junior
Lane Head WarriorsvHill Top Rangers or
FC Premier

2nd-Half League

Division 3

Bilston Town CommunityvLodge Farm BluesLiam Shaw
FC PremiervTipton Youth LionsAndrew Dickson

Division 4

Wolverhampton SportingvRising StarsRoger Walters

Division 5

Chasetown JuniorsvHawkins Sports FalconsJohn Preece
CS ColtsvLodge Farm FCKris Smith

No Fixture

TBA or Open

Chasetown ScholarsOpen
Continental StarOpen
Great Barr UnitedOpen
Great Bridge AlbionOpen
Hednesford Town JuniorsOpen
Lane Head ScorpionsOpen
Lane Head VipersOpen
Sutton Coldfield Town AFCOpen
Walsall Phoenix DevilsOpen
Walsall Wood SaintsOpen
Wyrley Juniors TigersOpen
Wyrley Juniors UnitedOpen

Thursday May 3

1st-Half League

Division 1

The Pendle Cup

Brereton SocialvLane Head ScorpionsAshley Davis

Sunday May 6

Buller Cup

Semi-Final

Brereton Social or
Chasetown Juniors or
Brewood Junior
vWyrley Juniors United or
Continental Star
John Preece
Lane Head Scorpions or
Lane Head Vipers
vLane Head Warriors or
Hill Top Rangers or
FC Premier
Peter Thompson

2nd-Half League

Division 2

Walsall Phoenix DevilsvHednesford Town JuniorsAndrew Dickson

Division 3

FC PremiervWalsall Wood SaintsDaniel Jones
Lodge Farm BluesvTipton Youth LionsNathan Griffiths

Division 4

Sutton Coldfield Town AFCvWolverhampton SportingJoseph Glendon

Division 5

Great Barr UnitedvChasetown JuniorsAlistair Smith

No Fixture

Open by Request

Chasetown ScholarsOBR

TBA or Open

Great Bridge AlbionOpen
Rising StarsOpen
Wyrley Juniors TigersOpen

Thursday May 10

2nd-Half League

Division 2

Wyrley Juniors UnitedvLane Head WarriorsNadir Imamoglu

Division 3

Lodge Farm BluesvFC PremierRoger Walters

1st-Half League

Division 1

The Pendle Cup

Brereton SocialvHill Top RangersLucas Meeley

Sunday May 13

2nd-Half League

Division 2

Great Bridge AlbionvWyrley Juniors UnitedNathan Griffiths
Lane Head WarriorsvWalsall Phoenix DevilsPeter Thompson

Division 3

Lodge Farm BluesvWyrley Juniors TigersTom Coley

Division 4

Rising StarsvSutton Coldfield Town AFCRomario Martin

1st-Half League

Division 1

The Pendle Cup

Brewood JuniorvBrereton SocialMason Rammell