Under 7’s Fixtures

U7’s Group A U7’s Group C U7’s Group E U7’s Group G
Ace FC Benfica Colron Blues AFC Willenhall Wdrs Ace Monaco
FC RBL Rangers Sutton Utd Pumas Brewood Juniors FC Premier
Pelsll Villa Clts Panthers Tipton Youth FC Lane Head Devils Huntington Harriers
Soho Albion Walsall Phnx Eagles Sedgley & Grnal East Lodge Farm Jaguars
Sporting Khalsa Walsall Phnx Titans Walsall Phnx Avngrs Sedgley & Grnal North
Thimblemill Utd White Eagles Wyrley Jnrs Tigers Silverdale Throstles
West Brom All Stars Pelsll Villa Clts Tigers Wyrley Jnrs Avengers West Brom Mini Stars
U7’s Group B U7’s Group D U7’s Group F Wolves Sporting
Ace FC Napoli Ace FC PSG FC Premier Colts
Ace FC Dortmund Bilston Town Lane Head Raiders
AFC Wolves Galacticos Bustlehlme Spartans NPV Ftball Academy
Bustleholme Eagles Cresswell Wnders Sedgley & Grnal South
Hednesford Town Lane Head Phoenix Silverdale Warriors
Holy Name Tipton Town Sutton Utd Panthers
Wyrley Jnrs Lions Walsall Wd Pumas Tipton Youth Tigers
Date Venue Group Kick Off Pitch Fixture
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 9:00 AM 1 Pelsll Villa Clts Panthers F Bustleholme Eagles
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 9:00 AM 2 Thimblemill Utd F AFC Wolves Galacticos
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 9:00 AM 3 West Brom All Stars F Holy Name
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 9:00 AM 4 Ace FC Napoli F Ace FC Benfica
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 9:30 AM 1 Ace FC Napoli F Holy Name
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 9:30 AM 2 West Brom All Stars F Ace FC Benfica
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 9:30 AM 3 Hednesford Town F Bustleholme Eagles
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 9:30 AM 4 Thimblemill Utd F Wyrley Jnrs Lions
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 10:00 AM 1 Pelsll Villa Clts Panthers F AFC Wolves Galacticos
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 10:00 AM 2 F
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 10:00 AM 3 Wyrley Jnrs Lions F Hednesford Town
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 10:00 AM 4 F
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 10:30 AM 1 F
15/03/2020 Grace Academy 7GroupA/B 10:30 AM 2 F
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 10:30 AM 3 White Eagles F Cresswell Wnders
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 10:30 AM 4 F
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 11:00 AM 1 Walsall Phnx Eagles F Walsall Wd Pumas
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 11:00 AM 2 White Eagles F Ace FC PSG
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 11:00 AM 3 F
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 11:00 AM 4 Pelsll Villa Clts Tigers F Cresswell Wnders
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 11:30 AM 1 Walsall Phnx Titans F Lane Head Phoenix
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 11:30 AM 2 Tipton Youth FC F Bustlehlme Spartans
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 11:30 AM 3 Pelsll Villa Clts Tigers F Bilston Town
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 11:30 AM 4 Colron Blues F Ace FC PSG
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 12:00 PM 1 Walsall Phnx Eagles F Bilston Town
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 12:00 PM 2 Colron Blues F Walsall Wd Pumas
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 12:00 PM 3 Tipton Youth FC F Lane Head Phoenix
15/03/2020 Grace Academy 7GroupC/D 12:00 PM 4 Walsall Phnx Titans F Bustlehlme Spartans
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 10:00 AM 1 Walsall Phnx Avngrs F NPV Ftball Academy
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 10:00 AM 2 Wyrley Jnrs Avengers F Wyrley Jnrs Tigers
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 10:00 AM 3 Lane Head Raiders F Tipton Youth Tigers
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 10:00 AM 4
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 10:30 AM 1 Wyrley Jnrs Avengers F Sedgley & Grnal South
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 10:30 AM 2 Walsall Phnx Avngrs F Sutton Utd Panthers
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 10:30 AM 3 Silverdale Warriors V Tipton Youth Tigers
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 10:30 AM 4 Wyrley Jnrs Tigers F Lane Head Raiders
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 11:00 AM 1 Silverdale Warriors V NPV Ftball Academy
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 11:00 AM 2 Lane Head Devils F FC Premier Colts
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 11:00 AM 3 Brewood Juniors F Sutton Utd Panthers
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 11:00 AM 4 AFC Willenhall Wdrs F Sedgley & Grnal South
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 11:30 AM 1 Brewood Juniors F FC Premier Colts
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupE/F 11:30 AM 2 Lane Head Devils F AFC Willenhall Wdrs
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupG 09:00AM 1 Sedgley & Grnal North F Silverdale Throstles
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupG 09:00AM 2 Huntington Harriers F FC Premier
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupG 09:00AM 3 F
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupG 09:00AM 4 F
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupG 09:30AM 1 Ace Monaco V FC Premier
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupG 09:30AM 2 Sedgley & Grnal North V Silverdale Throstles
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupG 09:30AM 3 West Brom Mini Stars F Huntington Harriers
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupG 09:30AM 4 V
15/03/2020 Cheslyn Hay 7GroupG 10:00AM 4 West Brom Mini Stars F Ace Monaco